donice na wymiar
 

Kolekcja

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór kształtów donic, które pozwolą Państwu na doskonałą aranżację ogrodu, tarasu, hotelowego lobby, biura własnej firmy czy salonu w którym wypoczywamy po pracy.


 

Budowa donic


 
Dwie szerokości pasa do wyboru
Dwie szerokości pasa do wyboru
Donice oferujemy w dwóch szerokościach górnego pasa - 48 mm i 73 mm. Szerszy rant idealnie pasuje do większych donic, stwarza to wrażenie mocnej i ciężkiej bryły.
Wzmocnione ściany donic
Wzmocnione ściany donic
Większe ściany  donic w celu większego usztywnienia wzmacniane są specjalnymi kształtownikami, które biegną dookoła wnętrza donicy. Zapobiega to odkształcaniu się boków donicy szczególnie gdy mamy dużą powierzchnie ścianki, działa przez to większy napór ziemi od wewnątrz.
Górny kołnierz

Płaszczyzna górnego kołnierza jest lekko wychylona na zewnątrz co nadaje donicy swoisty charakter i wyróżnia je od innych.
 
Rezerwuar
Rezeruwar
Dno każdej donicy wyposażane w rezerwuar na wodę, polega to na tym, że wykonujemy podwyższony odpływ wody w tym przypadku jest to rodzaj piramidki w dnie w której można wywiercić otwór. Dzięki temu nadmiar wody deszczowej lub tej
z podlewania odpłynie otworem a reszta zostaje do zasilania rośliny.
Kółka transportowe
Kółka transportoweNa życzenie klienta do każdej donicy szczególnie większej, którą
z różnych względów i powodów będziemy musieli przestawiać, możemy zamontować kółeczka transportowe. Wielkość i ilość wózków po ustaleniu z klientem.
 
 
 
Charakterystyka donic

Wszystkie nasze donice wykonywane są ręcznie z wielką dbałością o jakość i estetykę, materiałem jest włókno szklane połączone w specjalny sposób z żywicą syntetyczną. Warstwą wykończeniową jest lakier poliuretanowy nakładany metodą natryskową, wykończenie może być w połysku lub w macie. W palecie barw posiadamy kilka podstawowych kolorów:

 Po ustaleniu telefonicznym lub mailowym na donice nałożymy powłokę w każdym kolorze z całej palety RAL.