slider-top1
slider-top
Previous Next
1 2

Donice

Donice

Donice z włókna szklanego to elementy wystroju, które od pewnego czasu cieszą się olbrzymią popularnością. Niezwykle trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne, a zarazem lekkie i estetyczne, zdobią tarasy, ogrody oraz wnętrza prywatnych domów, biur, hoteli i restauracji. Nasza firma jest producentem donic wykonywanych na wymiar, które spełnią potrzeby i trafią w gust nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych i biznesowych.

 

Zalety donic z włókna szklanego

Włókno szklane to materiał, który doskonale nadaje się na ekskluzywne donice ogrodowe. Jego najważniejszą cechą jest wysoka odporność na warunki pogodowe – promieniowanie ultrafioletowe, opady deszczu, zalegający śnieg, silny wiatr oraz skrajne dodatnie i ujemne temperatury. Dzięki temu doniczki na balkon wykonane z tego budulca zachowują dobry wygląd, trwałość i funkcjonalność przez wiele lat – nie odkształcają się, nie pękają i nie ulegają korozji. Ponadto są one znacznie lżejsze niż modele ceramiczne, nie sprawiając problemów w trakcie ich przenoszenia i zmiany aranżacji w domu czy ogrodzie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że donice na wymiar z włókna szklanego nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji ani konserwacji, ciesząc swoim estetycznym wyglądem przez długi czas.

 

Zastosowanie donic z włókna szklanego

Duże donice z włókna szklanego to produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzą się jako donice tarasowe, stanowiąc estetyczną ozdobę miejsca przeznaczonego do wypoczynku i relaksu. Dzięki wysokiej wytrzymałości na niekorzystne warunki atmosferyczne, mogą one być ustawiane na terenie całej posesji – wzdłuż podjazdu i ścieżek, obok bramy i bramki, na schodach czy też jako wolnostojące obiekty małej architektury ogrodowej. Z uwagi na ich nowoczesny charakter są chętnie stosowane jako donice hotelowe, podkreślając elegancką stylistykę i prestiżowy wygląd recepcji, korytarzy czy lobby w budynku. Ich minimalistyczny design i ciekawa, matowa lub błyszcząca kolorystyka sprawiają, że doskonale nadają się także na donice biurowe, ożywiające wnętrza gabinetów i ciągów komunikacyjnych.

 

Producent donic z włókna szklanego

Naszą specjalizacją są donice ręcznie wykonane z włókna szklanego. Przygotowujemy je według indywidualnego zamówienia naszych klientów, projektując i wykonując modele o różnorodnych rozmiarach i kształtach – zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Mogą one posiadać wzmocnione boki, lekko wychylony kołnierz, nadający im niepowtarzalny kształt, a także górny pas o dwóch szerokościach, dobranych do wielkości bryły. Dodatkowo każda produkowana przez nas donica ogrodowa jest wyposażona w rezerwuar ułatwiający precyzyjne nawodnienie roślin, a na życzenie klienta – także kółeczka transportowe, zwiększające mobilność i usprawniające zmianę aranżacji w budynku czy na posesji. Nasze donice nowoczesne znajdą zastosowanie w każdym domu i ogrodzie, będąc jego trwałą, funkcjonalną i nietuzinkową ozdobą. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane wykonaniem ekskluzywnych donic na taras, do ogrodu, domu oraz firmy.

donice na wymiar